HABER /  GÜNCEL

CHP'yi sarsan ölüm! Evinde ölü bulundu...

SAKARYA'da, 3 gündür haber alınamayan CHP Sakarya İl Başkan Yardımcısı Orhan Durmuşoğlu, yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu.

CHP Sakarya İl Başkan Yardımcısı Durmuşoğlu'dan geçen cuma gününden beri haber alamayan partililer, durumu polise bildirdi. Yenigün Mahallesi Engin Sokak'taki evine çilingirin kapıyı açmasıyla giren polisler, Durmuşoğlu'nun cansız bedenini buldu.

Durmuşoğlu'nun cesedi, olay yeri inceleme polisleri ile cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin otopsi merkezine kaldırıldı. Orhan Durmuşoğlu'nun yaşadığı rahatsızlık nedeniyle öldüğü tahmin edilirken, soruşturma başlatıldı.

YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLUYDU... CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, "Yerel yönetimlerden sorumlu il başkan yardımcımızdı. En son çarşamba akşamı toplantıdaydı. Cuma günü arkadaşlarıyla berabermiş. Cumartesi ve pazar günleri haber alamayınca bu sabah da aradık açmadı. Birkaç arkadaşımızla buraya geldik, polisler de buradaydı. Vefat ettiğini öğrendik. Hepimiz çok üzgünüz, başımız sağ olsun" dedi.

CHP Sakarya İl Başkan Yardımcısı Orhan Durmuşoğlu evinde ölü bulundu.
ÖNCEKİ HABERLER
Başkan Türel’den Kent Müzesi açıklaması
Depo baskınında binlerce taklit okul çantası ve kalemlik!
Sakarya'daki fabrikaya kalaşnikoflu saldırı!
Startı Başkan Şahin verdi Gaziantep'te büyük turnuva başladı
Pendik'teki lisede rehine krizi! TSK'dan açıklama geldi...
Okullar ne zaman açılacak 2020 15 tatil ne zaman bitiyor?
Yorumlar