HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

CHP'li İnce'den itiraf geldi: Cumhurbaşkanı Erdoğan haklı çıktı

CHP'li Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyareti ile ilgili anısını anlattı. Erdoğan’ın seçim sonuçları ile ilgili haklı çıktığını söyleyen İnce, "Neyse bir dahakine halledeceğim. Canınızı sıkmayın" diye konuştu.

CHP'li Muharrem İnce, Edirne’de miting gerçekleştirdi. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi partililerine seslenen İnce, cumhurbaşkanlığı adaylığı süresince yaptığı çalışmalardan bahsetti.

İnce, seçim süresince tüm Cumhurbaşkanı adaylarını tek tek ziyaret ettiğini hatırlatarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili ziyaretine ayrı bir parantez açtı ve bazı itiraflarda bulundu. 

"Neyse bir dahakine halledeceğim. Canınızı sıkmayın"

Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyaretinde yaşadığı bir diyaloğu paylaşan Muharrem İnce, “Dedim ki bir jest daha yapayım, ne yapayım? Gideyim dedim partilerinde ziyaret edeyim. Sayın Erdoğan’ı ziyarete gittim. Çayını içtim. ‘Canını sıkma. Ben Cumhurbaşkanı olunca, sen eski Cumhurbaşkanı olacaksın. Maaşa zam oldu mu söyle yaparız' dedim. ‘Uçak lazım oldu mu, alışkınsın sen şimdi 29 tane uçak var’ dedim. ‘Lazım oldu mu söyle arada veririm’ dedim. ‘Bir sıkıntı oldu mu söyle’ dedim. O da güldü. 'Biraz zor olursun'a getirdi. Haklı çıktı da. Neyse bir dahakine halledeceğim. Canınızı sıkmayın. Bir dahakine" ifadelerini kullandı.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Oy kullanacaklar dikkat! Bunu yaparsanız oyunuz geçersiz sayılacak!
Foto Galeri Oy kullanacaklar dikkat! Bunu yaparsanız oyunuz geçersiz sayılacak! Galeriye Gözat
Yorumlar 3 yorum