BIST 5.062
DOLAR 19,03
EURO 20,64
ALTIN 1.222,57
HABER /  POLİTİKA  /  CHP

CHP'li Aykut Erdoğdu Metin Akpınar'a destek olayım derken rezil oldu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'e destek için attığı mesajla rezil oldu. Aykut Erdoğdu Twitter'a; ''Metin Akpınar ve Zeki Alasya ile birlikte Kartal Adliyesindeyiz'' yazınca dalga konusu oldu ve kısa sürede Twitter'da TT listesine girdi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devletin en üst makamı olan Cumhurbaşkanlığı'na haddini aşan sözler söyleyen Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatıldı ve çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı alenen tehdit ve darbe çığırtkanlığı yapan Akpınar'ın bu sözlerine bazı marjinal gruplar ve CHP sahip çıktı.

Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'e destek olmak amacıyla Kartal Adliyesi'ne gidenler arasında CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu da vardı.

ZEKİ ALASYA GAFI SOSYAL MEDYAYI SALLADI:  Erdoğdu Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'e destek için Twitter hesabından bir mesaj paylaştı. Erdoğdu usta oyuncu Zeki Alasya'nın ölmüş olduğunu unutmuş olmalı ki mesajında ona da yer verdi ve öyle bir pot kırdı ki Twitter yıkıldı. Erdoğdu; ''Metin Akpınar ve Zeki Alasya ile birlikte Kartal Adliyesindeyiz'' diye yazdı.

ÜZÜNTÜ VE STRESLE YAZDIM: Yaptığı gafla Twitter'da kısa sürede TT listesine giren Erdoğdu yaptığı hatayı farkedince dakikalar sonra şu açıklamayı yaptı: ''Üzüntü ve stresten Müjdat Gezen yerine Zeki Alasya yazmışım... Zeki Ağabeye Allah gani gani rahmet etsin...Yaşayıp bugünleri görmedi...Yazık... Günah''

Metin Akpınar ve Müjdat Gezen kararı çıktı tostlu fotoğraf damga vurdu

Sözleri başını yaktı! Metin Akpınar'ın bilinmeyenleri ilk eşini gördünüz mü?