HABER /  GÜNCEL

CHP yönetimi ihraç kararında başkanları karıştırdı

CHP yönetimi hangi ismi ihraç ettiğini karıştırdı. CHP'li Selman Arslan, kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildi. CHP'li Faik Öztrak "Başkan adayımız önemli bir hata yapmıştır'' deyip kararı açıkladı ancak dakikalar sonra isimlerin karıştırıldığı açıklandı.

CHP resmen bir skandala imza attı. Geçen günlerde Nevşin Mengü bile CHP'nin yaptığı işi ciddiye almadığı imajını çizdiğini söylemiş ve CHP'yi topa tutmuştu. Bugün Mengü'yü haklı kılacak öyle bir hata yapıldı ki...

CHP yönetimi Kürdistan konuşması yüzünden Balıkesir'in Edremit ilçesi Belediye Başkan adayı Selman Arslan'ı kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı sonra isimlerin karıştığı ortaya çıktı.

CHP Parti Sözcüsü Faruk Öztrak önce bir açıklama yaparak Balıkesir Edremit belediye başkan adayının önemli bir hata yaptığını ve bu nedenle kendisinin kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı.

CHP başkanları karıştırdı

Öztrak dakikalar sonra yeni bir açıklamayla durumu düzeltti ve ''CHP'nin Edremit Belediye Başkan adayı Selman Hasan Arslan disipline sevk edildi'' ifadesinin sehven karıştırıldığını ve disipline sevk edilen ismin CHP'nin Akçay Eski Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu olduğunu açıkladı.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Seçim anketi Piar'dan geldi! 12 ildeki anket sonuçları bomba Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Meral Akşener: Türk milletine bir değil, bin Meral helal olsun
Hikmet Karaman: Küfürleri açarsam Türkiye ayağa kalkar
Ticaret Bakanlığı'nın desteğiyle Dubai Modest Fashion Week gerçekleşti
Anasınıfı Öğretmeni, erkek arkadaşını bıçaklayıp rehin aldı
Erdoğan, Hindistan Başbakanı ile telefonda görüştü
Kuzey Anadolu fay hattı nereden geçiyor hangi iller fay üstünde?
Yorumlar 17 yorum