BIST 1.408
DOLAR 8,06
EURO 9,67
ALTIN 460,38
MEDYA

Cesur Yürek 20. bölüm fragmanı

Cesur Yürek dizisi 20. yeni bölümüyle 9 Mart 2017 Perşembe akşamı Show TV'de olacak. Cesur Yürek'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Cesur Yürek 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 9 Mart 2017 Perşembe akşamı Show TV'de...

İstanbul’un balıkçı mahallelerinden birisinde, sıradan bir hayatı olan Ömer, askerden döndüğü zaman mahallesinde çok sıra dışı bir durumla karşılaşır. Mahallesindeki balıkçı teknelerini; uluslararası bağlantıları olan bir mafya grubu, insan, silah ve uyuşturucu kaçakçılığı amacıyla kullanmaya başlamıştır. Kimi balıkçı arkadaşları para karşılığında, kimileri de şantaj ve zorla bu şebekeye çalışmaya zorlanmışlardır. Ömer’in en yakın dostu, sırdaşı ve aynı zamanda eniştesi olan Ali Ekber de bu şebekeye karşı çıkması sonucunda cezaevine düşmüştür. Ömer’in ailesine ait olan, tekne, ev ve balıkçı lokaline de aynı mafya ekibinin Mahalledeki uzantısı olan Murat tarafından el konulmuştur.

Ailesinin ve dostlarının sahip oldukları her şeyi ve itibarlarını kaybettiklerini gören Ömer, buna kayıtsız kalamaz. Ailesinin ve dostlarının çıkarı için bu mafya oluşumuna karşı savaş açmaya karar verir. Bu yolda yalnız değildir. Yıllar sonra mahalleye geri dönen, genç ve idealist avukat Berrin de Ömer’in bu yoldaki en büyük destekçisi olacaktır.

Bu mücadelede Ömer’i son derece zorlu düşmanlar beklemektedir. İnsan kaçakçılığı yapan Tatar Ahmet ve oğlu İskender, silah tüccarı Harbi ve uyuşturucu baronu Gevaşlı…

Ömer’le Berrin arasındaki yol arkadaşlığı zamanla aşka dönüşecektir. Bu aşka en büyük engel ise, Ömer’e tutkuyla bağlı olan Arzu’dur. Ciddi bir psikolojik rahatsızlığın pençesinde olan Arzu ve Ömer’in yokluğunda ailesine maddi ve manevi her türlü desteği sağlayan babası, Ömer’in aşk ve vefa duygusu arasında kalmasına neden olacaktır.

Bölgemizde ve ülkemizde bu mafya örgütünün işbirliği yaptığı terör örgütleri ile mücadele için kurulan gizli bir istihbarat birimi ve o birimin komutanı Enver’in bir operasyon sırasında Ömer ile yolu kesişir ve Ömer cesareti ile Enver’in dikkatini çeker.

Ömer’in bu gözü pekliği Enver’in dikkatini çektiği gibi mafya dünyasının da ilgisini çekecektir. Ömer bir noktadan sonra şan, şöhret ve para ile vatan için kendini feda edecek bir isimsiz kahraman olmak arasında bir tercih yapmak zorunda kalacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu'nun konuşacağı salonu bastılar
Ölene Kadar 8. bölüm 3. fragmanı
Ölene Kadar 8. bölüm fragmanı
Vatanım Sensin 18. bölüm 3. fragmanı
Vatanım Sensin 18. bölüm fragmanı
Irkçı lider Wilders’den Türkiye karşıtı gösteri
Dövmeciden komik Nusret taklidi
Emoji desenli yılan görenleri şaşırttı
Hanife kendisine benzeyen gelin adayını duyunca resmen çıldırdı
En romantik kadınlar günü mesajı Putin'den
Yorumlar