HABER /  GÜNCEL

Ceceli coştu coşturdu

Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen 11. Altın Nar Kültür ve Sanat Festivalinin ikinci günü sahneye çıkan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’nin ...

Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen 11. Altın Nar Kültür ve Sanat Festivalinin ikinci günü sahneye çıkan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’nin hayranları coştu.
Kemer Şehir Stadı’nda gerçekleştirilen festival etkinliklerinin ikinci gününde, sihirbaz Ares izleyenlerin yüreğini ağzına getirirken, Kemer’li bir turizm işletmecisinin oğlu Kerem Bayar da dansçılarıyla birlikte çıktığı sahnede beğenildi.
Gecenin starı Mustafa Ceceli de sahneye çıkmadan önce röportaj yaptığı gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektirirken cep telefonuyla özçekim yaptı.
Vatan Şaşmaz’ın sunduğu etkinlikte kendi şarkılarının yanı sıra halkın gönlüne taht kurmuş ünlü eserleri seslendiren Mustafa Ceceli, uzun yıllar önce ilk kez Erol Evgin’in seslendirdiği "Söyle Canım" şarkısını söyledi. Ceceli, izleyicilerin ellerinde bayraklarla ve coşkuyla eşlik etmeleriyle duygulandı.
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve protokolün de izlediği konser sonunda Mustafa Ceceli’ye plaket ve çiçek takdim edildi.
(İHA)

ÖNCEKİ HABERLER
FT: Kürtler Yeni Orta Doğu'da önemli bir aktör
Tek bir hayali var
İtalyan piyanist Soma için çaldı
Japonya'da çocuk pornosuna yasak
12 Eylül davasında karar günü
AÖF kayıt yenileme ücretleri 2019 ne kadar harç parası hangi bankaya ödenecek?
Yorumlar