HABER /  GÜNCEL

Çavuşoğlu'ndan flaş Cemal Kaşıkçı sözleri: Kimseye ses kaydı vermedik

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Türkiye'nin Pompeo ya da herhangi bir Amerikalı yetkiliye herhangi bir ses kaydı vermesi söz konusu değil. Elimizde bir takım deliller var netleşince dünya ile paylaşacağız." dedi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Arnavutluk Dışişleri Bakanı Ditmir Bushati ile görüştü. İki bakan daha sonra ortak basın toplantısı düzenledi.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Türkiye'nin Pompeo ya da herhangi bir Amerikalı yetkiliye herhangi bir ses kaydı vermesi söz konusu değil. Türkiye'nin soruşturmadan elde ettiği bazı bilgiler ve deliller var" dedi.

''ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE PAYLAŞACAĞIZ''
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin Cemal Kaşıkçı soruşturmasıyla ilgili sonuçları dünyayla şeffaf bir şekilde paylaşacağını da söyledi. Arnavutluk'ta kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı olayıyla ilgili konuşan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Ortaya çıkacak sonuçları tüm dünyayla paylaşacağız. Herhangi bir ülkeyle o ya da bu bilgiyi paylaşmamız söz konusu değil" şeklinde konuştu. 

ARNAVUTLUK'A FETÖ ÇAĞRISI 
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, FETÖ üyesi kişilerin Arnavutluk'ta bulunduğunu ve dost Arnavutluk'tan bu kişilerin iadesini beklediklerini söyledi.

ÖNCEKİ HABERLER
Cuma günü 100 kere okunacak dua hangisi faziletleri
Sosyal medyada tanıştığı kadın kabusu oldu! Bayıltana kadar...
Okul kantininde bıçaklı kavga: 2 öğrenci yaralı
Honda Civic için faizsiz kredi limiti yükseltildi
Lakers’a LeBron James yetmedi
2. ara tatil ne zaman Nisan tatili kaç gün ne zaman başlıyor?
Yorumlar 5 yorum