BIST 2.371
DOLAR 17,01
EURO 17,46
ALTIN 967,61
HABER /  MAGAZİN

Canan Ergüder kaç yaşında kocası Kenan Ece sarmaş dolaş plajda

Canan Ergüder kimdir, kaç yaşında soruları kocası Kenan Ece ile halk plajında görüntülenmesinin ardından merak konusu oldu. 2017 yılında Güllerin Savaşı dizisinde tanıştığı ve evlendiği eşi Kenan Ece ile tatile çıkan Cana Ergüder'ın son hali şaşırttı. 3 ay önce doğum yapan oyuncunun kilolu hali takipçilerini ikiye böldü.

Abone ol

Canan Ergüder kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli soruları magazin basınının gündeminde. Başarılı oyuncu Canan Ergüder Güllerin Savaşı dizisinde şuanki eşi Kenan Ece ile tanışmış ve 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. Evlendiğinde 3 aylık hamile olan Canan Ergüder anne oldu ve oğlu Demir'i kucağına aldı. Ünlü çift tatilde objektiflere yakalandı. Cana Ergüder'in son hali ise takipçilerini şaşırttı. Doğumdan sonra hayli kilo aldığı gözlenen Canan Ergüder ve Kenan Ece çifti kimseye umursamadan halk plajında aşk tazeledi.  

Canan Ergüder ile Kenan Ece tatilde! Çift, denize girmek için halk plajını tercih etti. Ünlü çiftin suda sarmaş dolaş olmaları ve keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Canan Ergüder ile Kenan Ece, 2014’te ‘Güllerin Savaşı’nda oynarken aşk yaşamaya başlamış, Ekim 2017’de nikah masasına oturmuşlardı.

Evlendiğinde 3 aylık hamile olan Canan Ergüder, mayıs ayında oğlu Demir’i kucağına almıştı.

Posta'dan Hakan Kırarslan'ın haberine göre, çift, çocukları ile ilk tatillerine çıktı ancak minik Demir’in güneşten etkilenmemesi için dadısına emanet etti.

HALK PLAJINDA TATİL: Canan Ergüder ile Kenan Ece, halk plajını tercih etti. Ünlü çift, hiç güneşlenmeden denize girdi.Ünlü çiftin suda sarmaş dolaş olmaları ve keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

OĞULLARINA KOŞTULAR: Bir süre yüzen çift, deniden çıkar çıkmaz soluğu oğulları Demir’in yanında aldı.

CANAN ERGÜDER KİMDİR: Canan Ergüder15 Temmuz 1977, İstanbul Türk oyuncu.

Üsküdar Amerikan Lisesi'nden mezun olduktan sonra tiyatro eğitimine Franklin and MarshallCollege'da başlayıp, daha sonra The New School University Actors Studio Drama Program'da yüksek lisans derecesiyle devam etti. Ayrıca London Academy of Music and Dramatic Arts Shakespeare Atölyesi'ne katıldı. Elia Kazan, Cheryl Crawford ve Robert Lewis'in kurmuş olduğu Actors Studio'nun hayat boyu üyeliğini 2003'te kazanıp Ellen Burstyn, Carlin Glynn, Lee Grant, Elaine Stritch ve DAvid Marguelis gibi isimlerle çalışma fırsatına sahip oldu.

Ergüder, en son Behzat Ç. Bir AnkaraPolisiyesi adlı televizyon dizisinde rol almış, fakat yeni bir projede yer almak için (Atlılar) diziden ayrılmıştır. Ancak proje iptal olmuştur.

2015 yılına kadar Türk Gönül TV*nin Haftasonu Haberleri sunucusu Doğa Rutkay'ın tayini çıkınca Canan Ergüder sunmaya başlamıştır. Prof. Dr. Üstün Ergüder'in kızıdır.

KENAN ECE KİMDİR: Kenan Ece, 24 Aralık 1980 tarihinde Duabi'de dünyaya geldi. Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra 2004 yılında Amerika’da Davidson College’de tiyatro ve ekonomi eğitimini tamamladı.Üniversitede birçok oyunda rol aldı. Mezun olduktan sonra dört yıl Dublin’de yaşadı. Gaeity School of Acting ve Irish Film Academy’de oyunculuk eğitimine devam etti. İrlanda’nın en köklü televizyon dizisi “Fair City” ‘de 13 bölüm rol aldı. Ardından İrlanda Devlet Tiyatrosu “The Abbey” ‘de çalıştı.Türkiye’ye döndüğünde ilk sinema projesi yönetmenliğini Yusuf Kurçenli’nin yaptığı “Yüreğine Sor” filmi oldu. Beni Unutma filminde oynadı. Samanyolu, Deli Saraylı, İzmir Çetesi, Krem, Kalp hırsızı gibi televizyon dizilerinde rol aldı. 2012′de Mustafa Üstündağ ile Çamur’dan Tiyatro’yu kurdu.

Dedesi Galatasaray'ın eski futbolcu ve yöneticilerinden Turgan Ece, Keriman Halis'in erkek kardeşidir.

 
YER ALDIĞI PROJELER

2018 - Avlu (Murat Ünal) (TV Dizisi)
2015 - Ertuğrul 1890 (Sinema Filmi)
2015 - Güllerin Savaşı (TV Dizisi)
2015 - Aşk Olsun (Sinema Filmi)
2014 - Kalp Hırsızı (Tekin) (TV Dizisi)
2014 - Gulyabani (Murat) (Sinema Filmi)

ÖNCEKİ HABERLER
Karamollaoğlu Erdoğan'a hak verdi!  Mümkün değil
Karamollaoğlu Erdoğan'a hak verdi! Mümkün değil
Emre Uslu'dan örgüt üyelerine mesaj: Ortalığa çıkmayın
Emre Uslu'dan örgüt üyelerine mesaj: Ortalığa çıkmayın
Tansu Çiller: Özel sektörde çok ciddi bir kriz beklentisi görüyorum
Tansu Çiller: Özel sektörde çok ciddi bir kriz beklentisi görüyorum
Baykal'dan kurultay yorumu kimi destekliyor?
Baykal'dan kurultay yorumu kimi destekliyor?
AÖF 3 ders sınavı hangi illerde yapılacak 2018 Açıköğretim sınav yerleri
AÖF 3 ders sınavı hangi illerde yapılacak 2018 Açıköğretim sınav yerleri
Adnan Oktar'ın ilk ifadesi ortaya çıktı
Adnan Oktar'ın ilk ifadesi ortaya çıktı
19 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller güncel-sıralı tam liste
19 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller güncel-sıralı tam liste
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Uçum: Bir gecede gider
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Uçum: Bir gecede gider
Leyla cinayetinde muska ve toka ayrıntısı
Leyla cinayetinde muska ve toka ayrıntısı
Trump'tan Erdoğan'a papaz Brunson çağrısı
Trump'tan Erdoğan'a papaz Brunson çağrısı