GÜNCEL

Bir kadının yardım çığlığı!

Samsun'da yaşayan Deniz Ceylan adlı kadın eski eşi İlker Lazoğlu'nun kendisini öldürmesinden korkuyor ve yetkililerden yardım istiyor.

Hergün bir kadın cinayeti yada bir kadın çığlığının yankılandığı ülkemizde yine bir kadının yine bir yardım çığlığı. Samsun'da yaşayan bir faktoring şirketinde çalışan Deniz Ceylan, eski eşi İlker Lazoğlu'nun kendisini, ailesini ve arkadaşlrını ölümle tehdit ettiğini uzaklaştıorma kararı olkduğu halde kendisine ulaşmak için her yolu denediğini bir çok kez şiddet uygulayıp, iki kez öldürmeye çalıştığını iddia etti ve yetkililerden yardım istedi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar