BIST 115.794
DOLAR 6,87
EURO 7,74
ALTIN 396,70
MAGAZİN

Serdar Ortaç'ın annesi sosyal medyada olay oldu

Şarkıcı Serdar Ortaç annesinin şarkı söylediği bir videoyu sosyal medya hesabından 'Annem yıllar sonra beste yaptı' notuyla paylaştı

Chloe Loughnan ile yaptığı evlilikle magazin gündeminden inmeyen Serdar Ortaç yaptığı bestelerle müzik piyasasında önemli bir yere sahip…Pek çok şarkıcıya eserlerini veren Serdar Ortaç’ın bu yeteneğinin ailesinden geldiği belli oldu. Sosyal medya hesabından annesi Nesrin Ortaç’ın bir videosunu paylaşan Serdar Ortaç büyük beğeni topladı. Videoda Anne Nesrin Ortaç'ın sesinin de tıpkı oğlu gibi oldukça güzel olduğu görüldü. Nesrin Ortaç'ı gelini Chloe Loughnan da alkışladı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar