BIST 10.895
DOLAR 32,19
EURO 34,99
ALTIN 2.506,71
HABER /  GÜNCEL

BİM 16 Şubat aktüel indirim kataloğu neler var?

BİM 16 Şubat aktüel indirim kataloğu yayınlandı. 16 Şubat cuma BİM markette büyük indirim var. Haftanın indirimli ürünlerinde gıdaya, aksesuardan küçük ev aletlerine kadar onlarca indirimde büyük indirim var. BİM aktüel indirim listesinde Fakir marka ütü 90 lira, Kütahya porselen takımı 85 lira, zigon sehpalı TV ünitesi 110 lira, Vestel narenciye sıkacağı 50 lira, keçeli ütü masası kılıfı 6 lira, Fakir blender 2 'li seti 80 liradan satışa sunulacak.

Abone ol

BİM 16 Şubat aktüel indirim kataloğu yayınlandı. 16 Şubat cuma günü binlerce BİM markette büyük indirim var. 16 şubat cuma günü erkenden BİM markete gidenler yaşadı. Haftanın indirimli ürünlerinde göze çarpanlar arasında gıdaya, aksesuardan küçük ev aletlerine kadar onlarca indirimde büyük indirim var. Sabah erken kalkıp BİM in yolunu tutacak hanımlar aman dikkat bu hafta BİM aktüel indirim listesindeFakir marka ütü 90 lira, Kütahya porselen takımı 85 lira, zigon sehpalı TV ünitesi 110 lira, Vestel narenciye sıkacağı 50 lira, keçeli ütü masası kılıfı 6 lira, Fakir blender 2 'li seti 80 liradan satışa sunulacak.

Bim'in anlamı Birleşik Marketler A.Ş’dir ve BİM kısaca bu açılımın kısaltılmış ifadesidir. Bim'in sahibi Mustafa Latif Topbaş başta olmak üzere Topbaş ailesinin diğer üyeleridir. BİM marketleri 1995 yılında 21 mağaza ile açılmıştır. BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Türkiye genelinde 4 binden fazla marketin sahibidir. 

BİM'in sahibi olan Mustafa Latif Topbaş kimdir? : Mustafa Latif Topbaş 1944 yılında İstanbul’da doğdu. 1961’de tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir aile şirketi olan Bahariye Mensucat A.Ş.’de ortak ve yönetici olarak iş hayatına atıldı. İlerleyen yıllarda muhtelif sanayi ve ticaret şirketlerinde kurucu ve idareci olarak görev aldı. 1994 yılında BİM’in kurucu ortakları arasında yer aldı ve İdare Meclisi Başkan Vekili olarak görev üstlendi. 2005 yılından itibaren İdare Meclisi Başkanlığı, Ocak 2010’dan itibaren ise İcra Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

Türkiye'nin en zengin adamlarından biri olan Mustafa Latif Topbaş'ın kişisel serveti 1.3 milyar dolar civarında. Mustafa Latif Topbaş Forbes zenginler listesine göre dünyanın ne zengin 1940’ıncı adamı Türkiye’nin de en zengin 27. ismi.