BIST 11.134
DOLAR 33,08
EURO 36,21
ALTIN 2.613,13
MEDYA

Bebeğine serenat yapan baba sosyal medyada rekor kırdı

Bir Missouri country sanatçısı, müzikal yeteneklerini 2 haftalık bebeğini uyutmak için kullanıyor. Sosyal medyada paylaşılan muhteşem anlar milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Cody Comer isimli müzik sanatçısı, Carrigan isimli bebeğini gitarının üstüne koyuyor ve kızı rüyalar alemine dalarken ona serenat yapıyor.

Bu sihirli anın Facebook'ta yayınlanan videosu, yaklaşık 70 milyon izleyiciye ulaştı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler