BIST 10.166
DOLAR 32,28
EURO 34,97
ALTIN 2.412,00
HABER /  POLİTİKA  /  CHP

Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili flaş gelişme

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Abone ol

Sağlık Bakanlığı, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan Deniz Baykal'ın 16 Mayıs tarihinde Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesine nakledildiğini açıkladı.

Bakanlıktan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan Baykal'ın 16 Mayıs tarihinde Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesine nakledildiği belirtildi. Açıklamada, "Bundan sonraki tedavisi ile ilgili olarak Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesinde uzman hekimler tarafından ilk muayenesi yapılan Baykal için detaylı fizik tedavi ve rehabilitasyon programı planlanmıştır. İzlenecek tıbbi süreç ve alınan güvenlik tedbirleri hakkında hasta yakınları bilgilendirilmiştir. Sayın Baykal’ın genel sağlık durumu iyidir" denildi.