BIST 4.827
DOLAR 18,64
EURO 19,61
ALTIN 1.070,79
HABER /  SPOR

Başakşehir'den flaş gece yarısı açıklaması!

Süper Lig'in lideri Başakşehir haftasonu oynanan maçlarda hakem hataları olduğuna yönelik bir duyuru yaptı. Başakşehir, takımlarının kollandığı algısının yanlış olduğunu dile getirdi.

Abone ol

Medipol Başakşehir, ligdeki yarış ve kulüple ilgili ortaya atılan iddialar hakkında açıklama yayımladı. Haftasonu ligde puan durumunu doğrudan etkileyen hatalar olduğunun vurgulandığı açıklamada, kamuoyunda kollandıklarına dair oluşan propagandanın asılsız olduğu ifade edildi.

İşte Medipol Başakşehir'den yapılan açıklama:

"Özellikle ligin ikinci yarısının başladığı günden itibaren, Başakşehir Futbol Kulübü hakkında sistemli bir şekilde oluşturulan olumsuz algı, ve bir çok asılsız iftiranın ardından, dün ve bugün Lig’in puan durumunu doğrudan etkileyen, son derece düşündürücü hakem hataları oluşmuştur. Başakşehir Futbol Kulübünün kollandığına dair yanlı propagandaların ne kadar asılsız ve aynı zamanda yönlendirici olduğunu son 24 saat içinde tüm kamuoyu görmüştür. Bileğimizin hakkıyla kazandıklarımızı hakkani olmayan faktörlere yenik düşerek kaybetmemek için, elimizden gelen her şeyi, yine centilmenliğe yakışan bir şekilde yapacağımızın bilinmesini isteriz."

Terim'den olay gönderme! 'Hakemler de insan'          

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu'ndan hakem eleştirisi

Galatasaray Trabzonspor maçı golleri ve geniş özeti