HABER /  GÜNCEL

Balıkçılar şoke oldu denizden çıkana bakın

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde balıkçıların av sırasında karşılaştığı durum şoke etti. Avlanmaya çıkan balıkçılar tekneyle açıldıktan sonra akıl almaz bir manzarayla karşılaştı.

Bodrum'da tekneyle denize açılan balıkçılar, yüzerek adadan karaya geçmeye çalışan bir domuzla karşılaştı. Domuzun tekneye doğru gelmesi üzerine saldırmasından endişe eden balıkçılar, yaşadıkları o anları cep telefonuyla görüntüledi.

Bodrum'da kaptanlık yapan evli ve 2 çocuk babası 48 yaşındaki Süleyman Tokat, geçen salı günü sabah saatlerinde, 3 arkadaşıyla birlikte Göltürkbükü Mahallesi Balıkçı Barınağı'ndan tekneyle denize açıldı. Sahilden 1 mil açıldıktan sonra Göltürkbükü açıklarındaki Büyük Ada'ya 300 metre uzaklıkta, denizin ortasında hareket eden bir canlı gören grup, yaklaşınca domuz olduğunu anladı. Domuzun tekneye yönelmesi üzerine motoru çalıştıran Tokat ve arkadaşları olay yerinden uzaklaştı. O anlar ise cep telefonuyla görüntülendi.

OLDUKÇA HIZLI HAREKET EDİYORDU

Yaşadıklarını anlatan Tokat, "Oldukça hızlı hareket ediyordu. Yunus veya fok sandığımız canlının yaklaştıkça domuz olduğunu anladık. Bir ara yavaşlamak istedik. Ancak tekneye doğru hamle yapınca heyecanlandık; tekrar gaza bastık. Büyük Ada'dan karaya doğru giden oldukça iri bir domuzdu. Muhtemelen aç kaldı ve karaya doğru gidiyordu. O heyecanlı anları, cep telefonu kamerasıyla kaydettik" dedi

ÖNCEKİ HABERLER
Motorine indirim geldi litre fiyatı ne kadar oldu?
Paris'te araçların sokağa çıkması yasaklandı bakın neden
Everest'in yüksekliği yeniden ölçülecek
1 aylık elektrik faturanız bedavaya gelebilir!
Evde iyi köfte yapmanın püf noktaları nelerdir?
MHRS randevu alma ekranı 2020 TC numarası ile giriş
Yorumlar