BIST 1.560
DOLAR 7,45
EURO 9,02
ALTIN 440,00
HABER /  GÜNCEL

Babalık davası kesinleşti babası Naim Süleymanoğlu

GEÇEN yıl hayatını kaybeden dünya ve olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun babalık davasında yeni bir gelişme yaşandı

Abone ol

BÜYÜKÇEKMECE 4. Aile Mahkemesi'nin Japon Sekai Mori'nin (27) Naim Süleymaoğlu'nun kızı olduğuna ilişkin verdiği karar, taraflar İstinaf Mahkemesi'ne başvurmayınca kesinleşti.

Süleymanoğlu'nun Ailesi'nin Avukatı Aziz Demir de "Kızları, İstanbul Adli Tıp Kurumu'nun da raporuyla kararı kabullendiler. İstinaf Mahkemesi'ne başvurmadılar. Müvekkillerim mezarın açılmasına tahammül edemediler, ona çok üzüldüler" dedi. 

ADLİ TIP RAPORUNA DEĞİNİLDİ
Büyükçekmece 4. Aile Mahkemesi hazırladığı, 3 sayfalık gerekçeli kararında İstanbul Adli Tıp Kurumu raporuna göre Naim Süleymanoğlu'nun yüzde 99,99 ihtimalle Sekai Mori'nin biyolojik babası olabileceğine ilişkin raporun 6 Temmuz 2018 tarihinde  düzenlendiğini belirtti. Davanın kabulüne karar verildiğini gerekçeli kararında belirten mahkeme, 1991 doğumlu davacı Sekai Mori'nin babasının, Naim Süleymanoğlu olduğunun tespitine, bu konuda nüfus müdürlüğünde gerekli işlemlerin idari olarak yerine getirilmesine karar verildiği kaydedildi. 

ÖNCEKİ HABERLER
Avrupa Ligi'nde zirve heyecanı
Manchester City yine kaybetti Liverpool lider kapattı
Sigorta pirim borcu olanlara büyük müjde cezalar siliniyor
Seda Üren'in eşi kim Ercüment Nefesoğlu ne iş yapıyor yaşı kaç?
Seda Üren kaç yaşında eşi Ercüment Nefesoğlu kimdir mesleği
Bomba patladı! Fenerbahçe yeni golcüsünü Çin'de buldu
ÖSO komutanından flaş açıklama: Türkiye'den emir bekliyoruz
Köprü ve otoyollardan 1,5 milyar gelir elde edildi
Yusuf Yazıcı, posteri ile konuşan taraftarla buluştu
Bağdat Caddesi’nde kırmızı alarm! Yürekler ağza geldi
Yorumlar