BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
GÜNCEL

Avcılar'da bir ortaokulun bodrum katında skandal görüntüler

AVCILAR’da bir ortaokulda öğrencilerin bodrum katında sürekli olarak kavga ettikleri, diğer öğrencilerin de kavga anını cep telefonuyla kayda aldığı ileri sürüldü.

Ortaya atılan skandal iddiaya ilişkin kavga eden kız öğrencilerin videosu ortaya çıktı. Görüntülerdeki olayların sürekli yaşandığını ileri süren veliler ise duruma yetkililerin el koymasını istiyor.

Olay, Deniz Köşkler Mahallesi’nde bulunan bir ortaokul içinde yaşandı. İddiaya göre, ortaokulun içerisindeki öğrenciler okulun bodrum katında sürekli olarak kavga ediyor. Kız öğrencilerin birbirleri ile kavgası ise başka öğrenciler tarafından cep telefonu kamerası ile kaydediliyor.

DEFALARCA BENZER OLAY YAŞANDI Yaşanan olayda çevrede hiçbir sorumlu öğretmenin olmadığı ise dikkatlerden kaçmadı. Velilerin iddiasına göre aynı okulda defalarca kez benzer olaylar yaşandı. Yine yetkililerin konuyla ilgilenmediği ifade eden veliler, genellikle güçlü öğrencilerin zayıf öğrencilere şiddet uyguladığını ileri sürdü.

Cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntülerin ilkinde, bir kız öğrencinin diğerini tehdit ettiği ve sonrasında saç saça baş başa kavga ettikleri görülüyor. Görüntülerin devamında ise yine kız öğrencilerin kavga etmesi ve diğer öğrencilerin ayırmaya çalışmaları görülüyor.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Mariam Kavakçı'ya linç İYİ Partili vekili isyan ettirdi
Yaralı sahibi için adeta ağladı
Murat Başoğlu ekranlara dönüyor skandalın ardından tehditler savurdu
Bu görüntüler ormanda çekildi! Uzaylı mı yoksa şeytan mı?
Ünlü lokantanın sahibi FETÖ'den adliyeye sevk edildi
Deniz Çakır'dan başörtülü kızlar ifadesi! Adliye çıkışında dedi ki...
Erdoğan'dan son dakika müjdesi poşet file bedava verilecek
Bakan Hulusi Akar'dan önemli Suriye açıklaması
Antalya’da yaşlı adama çıplak fotoğraflı şantaj iddiası
Başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen Deniz Çakır adliyede