BIST 1.527
DOLAR 7,28
EURO 8,78
ALTIN 406,34
MAGAZİN

Murat Başoğlu ekranlara dönüyor skandalın ardından tehditler savurdu

Yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede çekilmiş skandal görüntüleriyle Türkiye'nin gündemine oturan Murat Başoğlu, uzun bir aradan sonra kamera karşısına geçerek hem çok sert tehditler savurdu hem de ekrana geri döneceğini açıkladı.

2017 yazında yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede çekilen görüntülerinin basına sızmasının ardından skandal ilişkisi ifşa olan Murat Başoğlu, uzun bir aradan sonra kameralara takıldı. Gazetecilere güle oynaya röportaj veren sunucu, hem etrafa çok sert tehditler savururdu hem de ekranlara geri döneceği sinyalini verdi.

"Bazı haddini bilmeyenler adam öldürmeyi sinek öldürmek zannediyorlar" diyen Başoğlu, ardından "Allah’a şükür kimse öyle bir şeye cesaret edemez. Benim adım Murat Başoğlu. Ben bastığım yerde ayağımın izini bırakırım. O yüzden herkes aklını başına devşirecek." diyerek kendisini eleştirenleri açık açık tehdit etti.

"UYKULARI KAÇSIN İSTİYORUM": Başına gelen olaydan sonra düşmanlarını tanıdığını ve onlardan bir bir hesap soracağını söyleyen sunucu, "Her kötü olayın bir iyi sonucu vardır. Önemli olan benim bunlardan ne ders çıkardığımdır. Ben bunlardan çok güzel dersler çıkardım. Allah’ıma şükür beni çok seven insanlar olduğunu gördüm...

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bu görüntüler ormanda çekildi! Uzaylı mı yoksa şeytan mı?
Buzlanan yolda ölümden böyle döndü
Deniz Çakır'dan başörtülü kızlar ifadesi! Adliye çıkışında dedi ki...
Erdoğan'dan son dakika müjdesi poşet file bedava verilecek
Antalya’da yaşlı adama çıplak fotoğraflı şantaj iddiası
Başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen Deniz Çakır adliyede
Bu nasıl vicdansızlık! Köpeği bağlayıp böyle sürükledi
Taksim Meydanı'nda dolmuşçuların korna kavgası kamerada
Eve davet edilen şahsa uygunsuz görüntülerle şantaj ve darp iddiası
İntihar etmek isteyen vatandaşa ilginç ikna: Kaymakama ayıp olmasın