BIST 1.536
DOLAR 7,43
EURO 8,96
ALTIN 410,97
GÜNCEL

Bu görüntüler ormanda çekildi! Uzaylı mı yoksa şeytan mı?

İngiltere'de ormana giden Mark Davies ve üç arkadaşı esrarengiz bir yaratığın görüntülerini kaydetti. İzleyenlere korku yaşatan görüntüdeki cismin ne olduğu ise anlaşılamadı.

Paranormal araştırmacı 3 arkadaş, bu zamana kadar en iyi hayalet videosunu kaydettiğini iddia etti. Gençlerin video kaydettiği anda köprünün hemen üzerinde bir siluetin görünmesi büyük paniğe neden oldu.

Gençlerden Mark Live, videonun kaydedildiği anda doğaüstü varlıklar iletişim kurmaya çalıştı. Ruhlarla elektronik sesle iletişim kurmanın mümkün olduğunu iddia eden gençler yanlarında bir çok alet getirdi.

"BAZILARI ŞEYTAN DİYOR" Mark videoda gördüğünü iddia ettiği varlıklara seslenip onlarla iletişim kurmaya çalıştı. Mark, "Var olduğunuz her zaman biliyordum, sizi hissettim, kokladım, duydum ve şimdi görüyorum. Bazıları onlara uzaylı, bazıları şeytan diyor. Bu kameramda insan olmayan bir insanın yakalandığına dair en iyi kanıtım. Bazıları bunun bir aldatmaca olduğunu düşünebilir" dedi.

ARKADAŞI BOĞULUYORDU Mark daha sonra da gördüğünü iddia ettikleri varlıklara seslenip köprüdeki kapsüle dokunmalarını istedi. Bir kaç saniye sonra Mark'ın arkadaşı Wendy bu görüntüyü görünce boğulmaya başladı. Mark, doğaüstü varlıklara ait grubu göremediğini ama varlıklarını hissettiğini söyledi. Daha sonra gençler sırtlarında bir ağrı olduğunu söyleyerek olay yerinden uzaklaşmak zorunda kaldı.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Buzlanan yolda ölümden böyle döndü
2-4 Mart VarVar İndirimi'nde süper fırsatlar!
Ünlü lokantanın sahibi FETÖ'den adliyeye sevk edildi
Erdoğan'dan son dakika müjdesi poşet file bedava verilecek
Bakan Hulusi Akar'dan önemli Suriye açıklaması
Başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen Deniz Çakır adliyede
Bu nasıl vicdansızlık! Köpeği bağlayıp böyle sürükledi
Taksim Meydanı'nda dolmuşçuların korna kavgası kamerada
Eve davet edilen şahsa uygunsuz görüntülerle şantaj ve darp iddiası
İntihar etmek isteyen vatandaşa ilginç ikna: Kaymakama ayıp olmasın