HABER /  MEDYA

Atakan annesi hakkında konuştu kardeşi Asu Arslan ise...

Avatar Atakan annesi hakkında ilk kez konuştu. Atakan'ın kardeşi Asu Arslan da ortaya çıktı. Atakan annesiyle 10 yıl boyunca hiç görüşmemiş.

Survivor 2016 adasının flaş ismi Avatar Atakan'ın annesi merak konusuydu. Atakan'ın annesi ve kız kardeşi Asu Arslan'ın görüntüleri ortaya çıktı.

Atakan Survivor adasında bugüne kadar annesinden hiç söz etmemişti. Son gün Atakan annesi hakkında konuştu. Anne babasını ayrılmasından sonra annesini hiç görmediğini söyleyen Atakan 'Anne duyguyusunu 10 yıl sonra annemle görüşünce anladım' dedi.

AVATAR ATAKAN'IN ANNESİ

Avatar Atakan'ın annesiyle ilgili sır da sonunda aydınlandı. Meğer Atakan'ın annesiyle babası küçük yaşta boşanmışlar. Atakan'ın velayetini babası, kardeşininkini de annesi almış.

KARDEŞİ VE ANNESİNİN FOTOĞRAFI

Bu karedekiler Atakan'ın ayrı büyüdüğü annesi ve kız kardeşi Asu Arslan. Atakan yıllar sonra kardeşi ile yeniden görüşmeye başlamış. Annesi ile de 10 yıl hiç görüşmemiş.

KARDESİ ASU ARSLAN

Atakan'ın kardeşi Asu Arslan ile olan fotoğrafları da ortaya çıktı. Abi kardeş yakın bir ilişki sürdürüyor.

ATAKAN İLE SEVGİLİ DEĞİLİZ

Survivor adasında Atakan ile sevgili oldukları dedikodusu çıkan Ezgi Avcı, ilginçtir ki adadan dönünce ilginç bir paylaşım yaptı.

Ezgi Avcı'nın birlikte fotoğraf paylaştığı kişi Atakan'ın kardeşi Ahu olunca 'sevgili' dedikoduları yeniden alevlendi.

Ezgi Avcı bunun üzerine instagram hesabından Atakan ile olan ilişkisine açıklama getirmeye çalıştı. Ezgi Atakan ile sevgili olmadıklarını belirtip şunları yazdı;

Açıklık getirmiş olduğum bir konuyu sizlerden aldığım yorumlar nedeniyle bir kez daha paylaşmak istedim. Atakan'la ilgili soru sorulduğunda dostum, yoldaşım diye cevapladım (ki kendisi de bana kardeşim diye hitap etmiştir) ama görüyorum ki yeterli olmamış.

ezgi avcı ve atakan sevgilisi miBen kardeşim kelimesini kullanmam; çünkü daha maskülen bir ifade olduğunu düşünürüm ama eğer aramızdaki ilişkinin güvene dayalı bir dostluk olduğuna inanmanızı sağlayacak kelime oysa 'evet kardeşimdir Atakan'.

atakanın sevgilisi ezgi avcıAtakan orda sağlığı ve performansı için mücadele ederken burda sadece bu tür söylemleri konuşarak farklı algıların yaratılmasını doğru bulmuyorum. Atakan'ı da beni de ayrı ayrı sevenlere ve bizim dostluğumuzu TAKDİR EDEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER. Ona destek olmaya devam edelim lütfen!!!

ÖNCEKİ HABERLER
Avatar Atakan annesi ve kardeşi Asu Arslan ortaya çıktı
Nagihan Karadere makyajlı bambaşka eşi kimdir?
Bitlis şehidi Isparta'da toprağa verildi
Asansöre sıkışan çocuk feci şekilde can verdi
AB'den ayrılan İngiltere'ye kredi darbesi
YKS başvurusu 2020 ne zaman ÖSYM YKS sınav tarihi
Yorumlar