GÜNCEL

Artvin'in kuaför ineği sosyal medyayı salladı!

ARTVİN'in Ardanuç ilçesinin Bereket köyününde merada otlattığı ineğinin saçlarını yaladığı Muhammet Köse'nin görüntüleri paylaşıldığı sosyal medyada ilgi gördü. İşte o anlar...

ARTVİN'in Ardanuç ilçesinin Bereket köyününde hayvancılık yapan Muhammet Köse'nin, merada otlattığı büyükbaş hayvanları ile arasında kurduğu bağ görenlerin ilgisini çekiyor. Otlamaları için meraya çıkarılan büyükbaş hayvanlarından biri Köse'nin yanına gelerek diliyle saçını yaladı. O anlar cep telefonu ile kaydedildi, paylaşıldığı sosyal medyada ilgi gördü. Görüntüyü paylaşanlar 'Kuaför inek', 'Saçlar artık jöleli' yorumlarında bulundu.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar