MEDYA

Hande Fırat tavır mı yaptı? Muharrem İnce videosuna bakın

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, önceki akşam CNN Türk'te canlı yayına konuk oldu. Program sırasında gazeteci Hande Fırat'ın tavırları ise dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde Hnade Fırat ile Muharrem İnce arasında kısa süreli bir gerilim yaşanmıştı.

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce CNN TÜRK'te Başak Şengül moderatörlüğünde gazeteciler Hande Fırat, Hakan Çelik ve Murat Çelik'in katıldığı Seçime Doğru Özel programında soruları yanıtladı.

HANDE FIRAT'LA GERİLİM YAŞAMIŞTI: Muharrem İnce, geçtiğimiz hafta CNN Türk'e Hande Fırat'ın sunduğu programa telefonla bağlanmış, "Amerikalılar beni aradı, Türkiye'nin Fetullah Gülen'i usulüne uygun istemediğini söyledi" demişti. Bu konuşma sırasında İnce ve Hande Fırat arasında kısa süreli bir gerilim de yaşanmıştı.

HANDE FIRAT'IN TAVIRLARI TEPKİ ÇEKTİ: Dün akşamki programda soru soran gazeteciler arasında yer alan Hande Fırat'ın, İnce karşısında gergin olduğu dikkat çekti. Sosyal medyada, Hande Fırat’ın tavrına tepki geldi. Birçok Twitter kullanıcısı tweetlerinde gazeteci Hande Fırat’ın tavırlarına dikkat çekti.

İşte o anlar...

Sitene Ekle
Yorumlar 32 yorum