GÜNCEL

Akşam yemeğini baykuşa kaptırdı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkenti Washtington’da kaydedilen görüntülerde akşam yemeğine hazırlık yapan kedi, yemeğini baykuşa kaptırdı. O anlar kameraya böyle yansıdı.

Bu görüntü Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkenti Washtington’da kayda geçti. Akşam yemeğine hazırlık yapan kedi, yanına yaklaşan tavşanı gözüne kestirdi. En uygun anı bekkleyen kedi ağzına aldığı tavşanı balkona bıraktı. Fırsatı bulan tavşan bir hamleyle kaçmaya başladı. Kediyse kovaladı. Ancak bir anda orada beliren baykuş tavşanı bir orada avladı. Kedi ise arkalarından bakakaldı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar