BIST 1.505
DOLAR 7,21
EURO 8,79
ALTIN 414,65
MEDYA

Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 526. yeni bölümüyle 11 Ekim 2019 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 526. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 11 Ekim 2019 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Payitaht Abdülhamid 92. bölüm fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanı
Kadın 66. bölüm 2. fragmanı
Vuslat 24. bölüm 2. fragmanı
Şanlıurfa'da üreticilere pamuğun temiz toplanması uyarısı
60 saniyede bugün (4 Ekim 2019)
Yeni tatlı üretti patent başvurusu yaptı
Sırrı Süreyya Önder cezaevinden çıktı ilk açıklaması bakın ne oldu
ABD’de atlı polisler gözaltına aldığı kişiyi kementle sokakta gezdirdi
Kaldırımda dolmuş bekleyen baba ve 2 yaşındaki kızına kamyonet çarptı