BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
MEDYA

Arka Sokaklar 508. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 508. yeni bölümüyle 8 Mart 2019 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 508. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 8 Mart 2019 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Çarpışma 13. bölüm fragmanı
CHP'den HDP itirafı: "Bu ittifakta varlar"
"Cumhur İttifakı'nın içerisinde gönül vardır, ülke sevdası vardır"
Şanlıurfa'da nesli tükenmekte olan oklu kirpiyi telef edenler yakalandı
Aksaray'da polise kurşun yağdıran zanlılar barda eğlenirken yakalandı
Aracını sanayiden aldı: Test sürüşünde dere yatağına uçtu!
4 Mart Türkiye Gündemi yeni
Müge Anlı'da kayıp Semira Arslan'ın su kuyusunda cesedi bulundu
Cemal Kaşıkçı cinayetinde metal eriten fırın kullanıldı
Dördüncü kattan atlayan kız arkadaşına "Ölme" diye yalvardı