BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
HABER /  GÜNCEL

Aliağa'daki cinayetin sır perdesi aralanıyor

Aliağa'da bulunan kadın cesediyle ilgili polis, bacağındaki platinden yola çıkarak kimlik tespiti yapmaya çalışıyor. Kadının bacağındaki platin seri numarasına ulaşılırken, cesedin Katiya Sadıkova adlı kadına ait olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Abone ol

İZMİR'in Aliağa ilçesinde bulunan kadın cesedine ilişkin dedektifler, kimlik belirleme çalışmalarını sürdürüyor. Cesette bulunan platinden yola çıkan polis, aynı seri numaralı platinlerin takıldığı 132 kadına ulaşıldı. Polis cesedin İstanbul Haseki Hastanesinde ameliyat olan ve ulaşılamayan Gürcistan uyruklu Katiya Sadıkova olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

Alınan bilgiye göre, 13 Ağustos'ta Şakran Mahallesi İncirlik mevkisinde Çanakkale-İzmir Karayolu kenarında bulunan kadın cesedinin kimliğini tespit etmek için çalışmalar devam ediyor.

132 KADINA ULAŞILDI

Cesedin baş ve vücudundaki darbeler nedeniyle tanınmayacak durumda olması nedeniyle ekipler, kadının kimliğini belirlemek için sol dizindeki platinden yola çıktı.

Platindeki seri numarası üzerinden 132 kadına ulaşan ekipler, cesedin bu kadınlar arasında henüz iletişim kurulamayan Gürcistan uyruklu Katiya Sadıkova'ya (54) ait olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

2011'DE AMELİYAT OLDU

Gürcistan uyruklu kadının, 30 Kasım 2011 tarihinde İstanbul Haseki Hastanesinde ameliyat olduğu, daha sonra İstanbul Şişli Etfal Hastanesine sevk edildiğini belirleyen ekipler, bu kişinin hastaneye bıraktığı iki ayrı iletişim bilgisine henüz ulaşamadı.

Jandarma ekipleri, hastaneye verilen iki ayrı telefon numarasının kime ait olduğu ve yapılan görüşmeleri tespit etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

OLAY

Aliağa ilçesinde 13 Ağustos'ta, Şakran Mahallesi Çanakkale-İzmir karayolu kenarındaki bir zeytin bahçesinde 30-35 yaşlarında bir kadın cesedi bulunmuştu.

ÖNCEKİ HABERLER
Hande Fırat kaç yaşında eşi Murat Vardar kimdir?
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
İstanbul Sarıyer'de silahlı saldırı!
Avrupa, şimdi Türkiye'nin bu kritik uyarısını konuşuyor!
A Haber'i hedef alan Kılıçdaroğlu'na büyük tepki
Gay ne demek gay nedir heteroseksüel ve homoseksüel farkı nedir?
Atilla Taş hakkında mahkemeden yeni karar
Ruhani'den Müslümanlara kritik Kudüs çağrısı!
Alman bakan istemeden itiraf etti! Türkiye Rusya İran...
Acun Ilıcalı'dan sahtecilik iddialarına cevap
Yorumlar