BIST 8.475
DOLAR 27,45
EURO 28,85
ALTIN 1.613,35
MAGAZİN

Ali Ağaoğlu ve Duygu Su Gülpınar aşka geldi

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, kendisinden 38 yaş küçük sevgilisi Duygu Su Gülpınar ile barda doyasıya eğlendi. Duygu Su, Ağa ile aşka geldiği anları sosyal medyadan paylaştı.

62 yaşındaki Ali Ağaoğlu, 24 yaşındaki sevgilisi Duygu Su Gülpınar ile gündem olmaya devam ediyor. İkili, bir barda eğlendiği anları sosyal medyadan paylaştı.Duygu Su Gülpınar, Ağa ile eğlendiği anların videosunu sosyal medyadan paylaştı. İkili, Demet Akalın'ın Kulüp şarkısıyla coştukça coştu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle