BIST 9.525
DOLAR 32,52
EURO 34,77
ALTIN 2.492,69
MEDYA

Aleyna Tilki'nin dudakları dolgu mu? EYS Show'da böyle açıkladı

Tv8'deki EYS Show programına katılan Aleyna Tilki, 'Dudaklarında dolgu var mı?' sorusuna 'Kamerayı yakınlaştırıp bakın. Dolgu olsa dudaklarımı böyle yapamam. Dudak kalemi ve ruj sürünce belirginleşiyor o kadar' yanıtını verdi.

Eser Yenenler'in TV8 ekranlarındaki yeni programı EYS Show, dün gece Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak'ın konuk olduğu ilk bölümle izleyici karşısına çıktı.Programın 'Linç Et' bölümünde Aleyna Tilki kendisi hakkındaki kötü yorumladı okudu. Dudaklarıyla ilgili yorumun ardından dolgu mu, değil mi sorusuna "Kamerayı yakınlaştırıp bakın. Dolgu olsa dudaklarımı böyle yapamam. Dudak kalemi ve ruj sürünce belirginleşiyor o kadar." yanıtını verdi.

30 YAŞINDA MÜZİĞİ BIRAKACAĞIM": Aleyna Tilki, gittikçe olgunlaştığını, 30'lu yaşlarına geldiğinde müziği bırakıp iç dünyasına çekilmek istediğini de söyledi.

İbrahim Büyükak'ı gözyaşlarına boğan babaanne yazısı

İBRAHİM BÜYÜKAK GÖZYAŞLARINA BOĞULDU: Öte yandan programda Yenenler, yakın dostu İbrahim Büyükak'ın 'KAFA' dergisinin bu ayki sayısında babaannesi için yazdığı yazıyı okumak istedi. Fakat daha yazıyı okumaya başlamadan  Büyükak gözyaşlarına hakim olamadı.

Büyükak konuya "Babaannem ile çok iyi bir ilişkimiz vardı. Film çekimleri esnasında vefat etti. Oğuzhan'ın da bir hafta sonra anneannesi vefat etti. Komedi filmi yapıyorsunuz. Zor bir süreçti." sözleriyle açıklık getirdi. İşte İbrahim Büyükak'ın babanesi için kaleme aldığı o dizeler:

Gerçek seven sadece aklıyla sevmez, bütün ruhuyla sever sevdiğini... Ben babaannemin, zihninde bir anı tanesi kalmadığında bile beni gerçekten sevdiğini her zaman hissettim. Yan yana olmadığımız zamanlarda bile...

Sitene Ekle