BIST 8.041
DOLAR 27,16
EURO 28,99
ALTIN 1.683,28
GÜNCEL

Diyaliz hastalarıyla Erik Dalı oynayan sağlık çalışanları

Diyaliz hastalarına moral vermek için onlarla birlikte 'Erik Dalı' oynayan sağlık çalışanlarının görüntüsü büyük beğeni topladı.

Diyaliz hastalarına moral vermek için onlarla birlikte 'Erik Dalı' oynayan sağlık çalışanları sosyal medyada  binlerce beğeni ve yorum aldı. İşte yürekleri ısıtan o anlar...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle