BIST 8.214
DOLAR 27,35
EURO 28,80
ALTIN 1.648,61
DÜNYA

Lunaparkta korku dolu anlar

Endonezya'da bulunan bir lunaparkta yaşanan korkutan olay paniğe neden oldu. Bir süre arızalanan oyuncak, tehlike yaşanmasına neden oldu.

Endonezya'da bir lunaparkta dönme dolabın arıza yapması sonuca kabinlerden bazıları ters döndü. Endonezya'nın Sekaten fuar alanında yaşanan olayda can kaybı yaşanmazken, kabinlerde bulunanlar 30 dakika boyunca kurtarılmayı bekledi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler