HABER /  KÜLTÜR VE SANAT

Aile Arasında açılışıyla sezona damga vurdu

Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı sezonun merakla beklenen filmi 'Aile Arasında' açılışı 504 bin kişiyle yaptı. Film, böylece bu yılın en iyi dördüncü açılışını yapmış oldu.

Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı sezonun merakla beklenen filmi 'Aile Arasında' açılışı 504 bin kişiyle yaptı. Film, böylece bu yılın en iyi dördüncü açılışını yapmış oldu.

Box Office Türkiye’nin verilerine göre, BKM’nin yeni filmi Aile Arasında, yılın en iyi dördüncü açılışına imza attı. Yıl içi toplam seyirci miktarında ise 64 milyon seyircinin geride bırakıldığı hafta sonunda, Aile Arasında 504 bin 024 seyirciyle gişenin zirvesine çıktı.

AYLA'DAN TARİHİ FARK

Ayla ise hafta sonunu 308 bin 830 seyirciyle ikinci sırada tamamladı. Şimdiden toplamda 4 milyon 106 bin 318 seyirciye ulaşan film, dram türünde seyirci rekorunu elinde bulunduran Babam ve Oğlum’u geride bırakarak bu alanda yeni rekorun sahibi oldu. Ayla ayrıca G.O.R.A’yı geride bırakarak tüm zamanların en çok izlenen dokuzuncu filmi oldu.

YOL ARKADAŞIM BEKLEDİĞİNİ BULAMADI

Vizyona girdiğinden beri başarılı gişe performansını sürdüren Yol Arkadaşım, seyircisinden minimum seviyede kayıp yaşayarak hafta sonunu 118 bin 884 seyirciyle ve üçüncü sırada kapattı. Vizyondaki ikinci hafta sonunu tamamlayan Kardeşim Benim 2, 108 bin 200 seyircide kalırken, Justice League: Adalet Birliği 67 bin 93 seyirciyle Box Office Türkiye’nin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

ÖNCEKİ HABERLER
Berlin film festivalinde bir ilk
Tarih öncesinde yaşayan kadınlar şimdiki sporculardan daha güçlü
Başbakan Yardımcısı Şimşek'ten açıklama! BDDK üyeleri...
S-400 Türkiye’nin hava sahasını nasıl koruyacak?
Dolar ve euro bir günde eridi! 5 Aralık 2017 dolar fiyatları
Kayahan'ın eski eşi İpek Açar bakın kimle evlendi!
Yorumlar