BIST 1.395
DOLAR 8,10
EURO 9,70
ALTIN 455,27
HABER /  MEDYA

Ahmet Hakan o isimlere seslendi! Başınız büyük belada

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, sosyal sigorta uzmanı Erhan Nacar'ın bir 'delifişek' olduğunu belirterek sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur'a seslendi. "Başınız büyük belada" diyen Hakan, devamında "Bundan sonra sizin için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, haberiniz olsun" ifadesini kullandı.

Abone ol

Ahmet Hakan, "Ama bu zulüm olur" başlığıyla yayımlanan yazısında sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur'a seslendi. 

"Sosyal sigorta uzmanı Erhan Nacar, bir delifişektir. Bir dakikaya 223 kelimeyi sığdırır, bir meseleye kafayı taktığında cılkını çıkartır, iki saat uykuyla bir hafta idare eder ve asla yerinde durmaz, duramaz" diyen Hakan, şöyle devam etti:

İşte bu Erhan Nacar, şimdi de sosyal medya fenomenlerine kafaya takmış durumda! "Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği" diye bir dernek kurmuş. Derneğin ilk faaliyeti şu olmuş: Ülkenin en ünlü üç fenomeni Enes Batur, Kerimcan Durmaz ve Danla Bilic hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmak!

Danla! Kerimcan! Enes! Erhan Nacar sizi kafaya taktıysa ki öyle görünüyor… Bundan sonra sizin için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, haberiniz olsun.

İKİ DAKİKA DELİKANLI OL AHMET KURAL: Hakan, ilgili yazısında sevgilisi Sıla Gençoğlu'nu darp ettiği gerekçesiyle geçen günlerde savcılıkta ifade veren Ahmet Kural'ı da eleştirdi.

"Kamuoyu desteğini almak için algı operasyonları çekmek sende. Polemik yapar gibi sıkıştırıcı sorular sorma gayretleri sende. İmalı imalı laflarla muhatabı töhmet altında bırakmaya çabalamalar sende. 'Neler olduğunu bilseniz bana hak verirdiniz' pozları takınmalar sende" diyen Hakan, "Biraz mahcup ol, biraz pişmanlık çek, biraz insan içine çıkamaz hale gel, biraz üzüntü duy, biraz taktiği maktiği bir tarafa bırak. Kısacası biraz delikanlı ol Ahmet Kural" ifadesini kullandı.

ÖNCEKİ HABERLER
Bilim insanları yara izlerini yok edebilen jel geliştirdi
Yargıtay'dan boşanmış baba için radikal karar!
UEFA Avrupa Ligi'nde toplu sonuçlar!
Yunanistan Başbakanı Çipras: Türkiye karar vermeli
Kılıçdaroğlu'ndan flaş ezan açıklaması
AK Parti'nin anketinden Mansur Yavaş çıktı iddiası!
Ön protokol imzalandı! İşte Beşiktaş'ın yeni golcüsüsü
ABD'de halk Rusya soruşturması için sokağa döküldü
MGK Sekreterliği 20 uzman yardımcısı alacak
TSK'ya dev FETÖ operasyonu: 103 muvazzaf asker için gözaltı kararı
Yorumlar 3 yorum