BIST 9.334
DOLAR 31,13
EURO 33,82
ALTIN 2.036,13
HABER /  GÜNCEL

Ahlaksız öğrenciye bak

İtiş kakış ve gürültü koridorlarda yankılandı. Sınıftan yükselen çığlıkları duyanlar içeri daldı ve..

Abone ol İlgi duyduğu öğretmenini sınıfta kimse yokken öpmeye kalkıştı. Öğretmenin çığlıklar atması üzerine içeri giren yöneticiler öğretmeni bırakarak kaçtı.

Şanlıurfa'nın bir ilçesinde ''öğretmenini taciz ettiği'' iddiasıyla gözaltına alınan 17 yaşındaki öğrenci, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


Şanlıurfa'da 8. sınıf öğrencisi R.T., Uzun süredir ilgi duyduğu kadın öğretmeni gözüne kestirdi. Şeytani planını uygulamak için teneffüs zilinin çalmasını bekledi. Öğrenciler dışarı çıkınca da öğretmeni T.T.'yi (26) konuşmak için sınıfa çağırdı.

Bir süre konuştuktan sonra, öpmeye yeltendiği öğretmeninin çığlık atması üzerine itiş kakış yaşandı. Okul idarecileri ve öğrencilerin çığlık sesini duyarak sınıfa girmesi üzerine R.T, öğretmeni bırakarak kaçtı.

İhbar üzerine okula gelen polis ekipleri, öğretmen T.T'nin şikayeti üzerine, R.T'yi gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğünde ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edilen R.T, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.Alınan bilgiye göre, bir ilköğretim okulunun 8. Sınıf öğrencisi R.T (17), bir süredir ilgi duyduğu öğretmeni T.T'yi (26) dün bir konu hakkında konuşmak istediğini söyleyerek, diğer öğrencilerin teneffüste olduğu sırada sınıfa çağırdı.