BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Acun Ilıcalı'dan Sercan Yıldırım'a dikkat çeken Fatih Terim yanıtı! Fena bozuldu

Survivor'ın son bölümündeki konseyde Acun Ilıcalı ile Sercan Yıldırım arasında yaşanan diyalog sosyal medyaya damgasını vurdu.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığı ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor'da yarışmacı olan eski Galatasaraylı futbolcu Sercan Yıldırım'la ünlü televizyoncu arasında geçen diyalog dikkat çekti.

''Kazanma hırsını Terim'den aldım'': Bir dönem Galatasaray forması da giyen eski futbolcu Sercan Yıldırım, oyunlardaki hırslı tavırları için  "Ben kazanma hırsını Fatih hocadan aldım. Eski hocam benim. Yeri çok özel. Onun kazanma isteğini ve duruşunu çok seviyorum. Belki de ondan kaptım." ifadelerini kullandı.

''Kazanma hırsın yoktu'': Acun Ilıcalı ise "Fatih hoca ile geçen senin hakkında konuştuk. Konular arasında kazanma hırsın yoktu. Şu anda o da gülümseyerek seni seyrediyordur. Konsantrasyonun kaybolması ile ilgili bir konuşmaydı o. Çok değerli bir futbolcu olduğun, seni milli takımda da oynattığı… Senin konsantrasyonun başka konulara kaydığı için futbolda daha iyi yerlerde olman gerektiğini düşünüyor." sözleriyle Yıldırım'ın beklemediği bir yanıt verdi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Neye uğradığını şaşırdı: Acun Ilıcalı'nın bu yanıtı sonrası sosyal medyada, "Sercan Yıldırım neye uğradığını şaşırdı, dondu kaldı, fena bozdu" şeklinde yorumlar yapıldı.