HABER /  GÜNCEL

ABD'yi bitirecek görüntü ortaya çıktı

Türkiye'nin tepkilerine rağmen terör örgütü YPG'yi desteklemeyi sürdüren ABD'nin 'YPG' savını çürütecek bir görüntü ortaya çıktı. Afrin’e bağlı Bülbül beldesine yakın bir konumda terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın uydu görüntüsü Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Parsel Sorgulama Uygulaması ile deşifre oldu.

ABD'nin YPG’nin terör örgütü olmadığı, PKK ile organik bağının bulunmadığı iddiası uydu görüntüsü ile çürüdü.

ABD’nin Türkiye’nin ikazlara rağmen desteklediği YPG’nin PKK ile bağlantısı terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın uydu görüntüsü ile bir kez daha ortaya çıktı. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Parsel Sorgulama Uygulaması ile deşifre olan görüntü Afrin’e bağlı Bülbül beldesinin yakınlarında yer alıyor.

Yeni Şafak'ın haberine göre, uygulamaya girildiğinde coğrafi sekmesinde uygun koordinatlar girilince terör örgütü yöneticisinin görüntüsü açıkça ortaya çıkıyor.

Uygulamada enlem alanında 36.78020246, boylam alnına ise 36.81205809 değerleri girildiğinde PKK/YPG yöneticisi Öcalan’ın görüntüsü ortaya çıkıyor.

Terör örgütünden temizlenen alanlarda bulunan tünellerde teröristlere ait Türkçe ve Kürtçe yazılmış günlükler, çok sayıda siyasi doküman ve terörist elebaşı Abdullah Öcalan'a ait fotoğraflar bulundu.

TÜRK SVAŞ UÇAKLARINDAN BOMBARDIMAN YAĞMURU

Bugün terör örgütü posterin bulunduğu o dağdan Kilis'e roket saldırısı düzenledi. Bunun üzerine Türk savaş uçakları Darmık Dağı2nı bombardıman yağmuruna tuttu. Terör örgütünün Darmık Dağı'nda açtığı terör örgütü elebaşı Öcalan'a ait dev poster de Türk savaş uçakları tarafından başarıyla imha edildi.

Vurulan hedefler arasında Darmık Dağı'ndaki terör örgütü elebaşı Öcalan'a ait dev bir poster de bulunuyordu. Türk savaş uçaklarının başarıyla imha ettiği hedefe ilişkin görüntüler ortaya çıktı. 

Türk Silahları Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO), Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin'in kuzeyindeki Kurni dağlarının en yüksek zirvesini ele geçirdi. TSK ve ÖSO birlikleri, sabah saatlerinde Bülbül beldesi merkezinin çevresinde başlattıkları operasyon çerçevesinde, Kurni dağlarının en yüksek zirvesini teröristlerden temizledi.

GÖRÜNTÜNÜN KONUMU BELLİ
Uygulamada enlem alanında 36.78020246, boylam alnına ise 36.81205809 değerleri girildiğinde PKK/YPG yöneticisi Öcalan’ın görüntüsü ortaya çıkıyordu.

TSK buldu köstebek gibi oymuşlar! Yer altı şehri gibiTSK buldu köstebek gibi oymuşlar! Yer altı şehri gibiTSK buldu köstebek gibi oymuşlar! Yer altı şehri gibiHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
ABD'den S-400 itirafı! Türkiye ve Katar'ı...
Devlet Bahçeli'den flaş Afrin sözleri!
Büyükada toplantısı davasında flaş gelişme
Sultanahmet bombacılarına ceza yağdı!
Kırmızı Bülten ile aranıyordu! Kocaeli'nde büyük operasyon
Eskişehir Konya hızlı tren bilet fiyatları güncel TCDD fiyat listesi
Yorumlar 14 yorum