BIST 9.680
DOLAR 32,45
EURO 34,45
ALTIN 2.489,51
HABER /  SEÇİM  /  2018 GENEL SEÇİMLERİ

Abdüllatif Şener'den uçuk 2019 kehaneti

Abdüllatif Şener'den yeni inciler gelmeye devam ediyor. Abdüllatif Şener'e göre 2019 seçimlerinde muhalefet ciddi bir hata yapmazsa Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimini kaybedecek.

Abone ol

AK Parti eski kurucularından Abdüllatif Şener, 2019'da yapılması planlanan cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili olarak “Muhalefet ciddi bir hata yapmazsa Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimini kaybeder” dedi.

KURDUĞU PARTİSİNİ TERKETMİŞTİ: Şener, 2007 yılında AK Parti ile yollarını ayırdıktan sonra kurduğu Türkiye Partisi'nden de istifa ederek, bağımsız aday olarak girdiği 2011 seçimlerini kaybetmişti.

Halk TV'de Lale Ozan Arslan'ın konuğu olan Şener, şunları söyledi:
"Muhalefetin hata yapmaması lazım. Muhalefetin ciddi bir hata yapmayacağı varsayımı içerisinde bu AKP — MHP ittifakıyla, sayın Erdoğan cumhurbaşkanlığı seçimini kaybeder. Bu samimi inancım. Gerçekten kaybedeceğini görüyorum şu maddeleri evire çevire düzenlemesinden. Yıllardır ittifaklar, koalisyonlar aleyhine dünyanın sözlerini söyleyen Erdoğan'ın, şimdi yasayla ittifak yapmaya çalışıyor olması bunun işareti değil midir? Korkunun ecele faydası yok."

Abdüllatif Şener: Gül, Davutoğlu, Arınç'tan birşey çıkmaz!