HABER /  GÜNCEL

5 ilde eş zamanlı operasyon 

Antalya’da 27 ayrı olaya katıldıkları tespit edilen silahlı suç örgütü üyelerine yönelik 5 ilde eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. Operasyonda, örgüt liderinin de aralarında bulunduğu 22 kişi gözaltına alındı. 

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından çıkar amaçlı silahlı suç örgüt kurmak, yönetmek, üye olmak, örgüt faaliyeti kapsamında nitelikli yağma, dolandırıcılık, silah ticareti ve tefecilik suçları başta olmak üzere 27 ayrı olaya iştirak ettikleri tespit edilen şahıslara yönelik olarak operasyon gerçekleştirildi.


9 AY SÜRDÜ
9 ay süreyle yürütülen çalışmalar sonucunda Antalya Merkezli, Serik ilçesi ve 5 ilde eş zamanlı olarak yapılan operasyonda aralarında kamu görevlilerinin de bulunduğu ve işlenen suçlara iştirak ettiği tespit edilen 22 şüpheli yakalandı. 

ARAMALARDA CEPHANE ÇIKTI
Şüphelilerin ikametleri, iş yerleri ve araçlarında yapılan aramalarda, değişik çap ve markalarda 2’ si ruhsatlı 31 adet tabanca ve bu tabancalara ait 375 fişek, bin 335 gram esrar, 1 adet balistik yelek, 7 av tüfeği ve av tüfeklerine ait çok sayıda fişek, 2 kurusıkı tabanca, 3 muşta, 2 jop, 4 bıçak, çek, senet ve araç satış sözleşmeleri, Çok sayıda dijital materyal ele geçirilerek el konuldu. 

ÖNCEKİ HABERLER
Rüşvetçi müdür suçüstü yakalandı! İşte kare kare o anlar...
Son depremler nerede oldu 19 Ekim Kandilli Rasathanesi
Hangi parti devletten kaç para yardım alacak? İşte o rakamlar...
Pompeo 'Kaşıkçı cinayetinin ses kaydını dinledi'
İstanbul merkezli 10 ilde FETÖ operasyonu
Hadise Kim Kardashian'a benzemek için popo yaptırmıştı şimdi de...
Yorumlar