BIST 1.376
DOLAR 8,14
EURO 9,70
ALTIN 453,20
HABER /  GÜNCEL  /  MİLLİ PİYANGO

16 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçları

16 Şubat 2019 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto çekilinde büyük ikramiye bu hafta sahibini bulamadı ve 3.devir gerçekleşti. İşte MPİ 16 Şubat Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı...

Abone ol

16 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi her hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21.45'ta yapılan çekiliş www.mpi.gov.tr adresi üzerinden canlı yayınlanıyor. Yaklaşık 15 - 20 dakika içerisinde ikramiye bilgileri ile birlikte Sayısal Loto çekiliş sonuçları MPİ'nin resmi sitesinde ilan ediliyor. İşte, MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

MPİ 16 ŞUBAT SAYISAL LOTO SONUÇLARI: 7- 11- 22- 30- 37- 44

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

Sayısal Loto çekilişleri her hafta Milli Piyango tarafından her Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılıyor. Çekiliş sonuçları ise aynı günün akşamı saat 21.30'dan sonra ilan edilir. 

İKRAMİYE İÇİN DİKKAT

Sayısal loto ikramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür. İkramiyenin ödenmesi çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar. Haliyle ikramiye ödenmez. 

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?


Sayısal Loto nasıl oynanır sorusunun cevabı basittir. Kendiniz numaraları seçip işaretleyebileceğiniz gibi oynamak istediğiniz kolon sayısını görevliye söyleyip otomotik olarak da doldurtabilirsiniz. 
Bundan sonra yapacağınız tek şey, ücretini ödeyip biletinizi teslim almak olacaktır. Sayıları kendiniz belirlemek istediğinizde, boş kupon alıp seçtiğiniz sayıların üzerlerini kalemle işaretlemeniz gerekir. 1′den 49′a kadar olan sayıların içinden sizin belirleyeceğiniz 6 adedini seçmek suretiyle toplamda 3, 4, 5 yada 6 adet doğru tahminde bulunmaya çalışırsınız.

SAYISAL LOTO'DA EN ÇOK KAZANDIRAN RAKAMLAR

Sayısal Loto kuponu dolduracak olanlar için bugüne kadar en çok çıkan rakamların istatistik bilgilerini derledik. Bugüne kadar yapılan çekilişlerde en çok çıkan 6 rakam şöyle;

38 rakamı 135 defa çıktı.
18 sayısı 134 defa çıktı
21 rakamı 134 defa çıktı
36 rakamı 129 defa çıktı
1 rakamı 128 defa çıktı
17 rakamı 126 defa çıktı. 

SAYISAL LOTO FİYATI?

Sayısal Loto’nun kolon bedeli 75 kuruştur. Birden fazla kolon işaretlendiği takdirde her kolon için 75 kuruş ekstra para alınır. Sayısal Loto'daki 6 kolonu da doldurursanız bilet fiyatı toplam 4 lira 50 kuruş tutuyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Aykut Kocaman: İşkence gibi bir maçtı
Konyaspor'dan olay Skrtel paylaşımı
Gaziantep'e 127 milyon liralık spor yatırımı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan çiftçiye müjde
Bursaspor'da Yusuf Erdoğan sahayı terk etmek istedi
Finike Öğrenci Pansiyonu’nu Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu açtı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca müjdeyi verdi: Bin 480 kişi atanacak
Balat'ta 3 katlı binada çökme
Akhisarspor, Ankaragücü ile yenişemedi
Ozanlardan ve Kültür Sanat Derneklerinden Özhaseki'ye destek
Yorumlar