BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15
HABER /  GÜNCEL

10 Mart Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto çekilişi tamamlandı. Hayalleri süsleyen Sayısal Loto çekilişi sonuçlarına göre büyük ikramiye tutarı belli oldu. 2 haftadır devreden Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'nın Balgat'ta bulunan binasında yapıldı. İşte 10 Mart Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Abone ol

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi'nce her Cumartesi günleri gerçekleştirilen Sayısal Loto çekiliş sonuçları az önce duyuruldu. Büyük umutlarla kuponlarını satın alan vatandaşlar 1113. hafta Sayısal Loto sonuçlarını merak ediyordu. İşte 10 Mart Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Sayısal Loto'nun 113. hafta toplam ikramiye 9 milyon 430 bin 210 lira olarak açıklandı. Büyük ikramiye ise 5 milyon 954 bin 593 lira olarak belirlendi.

10 Mart Sayısal Loto sonucu: 03 - 15 - 20 - 26 - 28 - 35

10 MART 2018 SAYISAL LOTO SONUÇLARI

SAYISAL LOTO NE ZAMAN ÇEKİLİYOR? 

Milli Piyango İdaresi tarafından her Cumartesi günleri gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi için vatandaşlar merak içinde. 6 rakamı bilebilmek için numaralarını belirleyip, kuponlarını hazırlayan vatandaşlar çekiliş sonuçlarını beklemeye başladı. MPİ tarafından Sayısal Loto çekilişi saat 21.15'te başlamaktadır. Çekiliş sonuçları ise en geç 21.45'te Milli Piyango'nun resmi internet sitesi üzerinden duyurulmakadır. 

SAYISAL LOTO NEDİR? SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur. Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir. Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan, F-16'ları böyle selamladı
'Moody's'ler hikaye olur, Türkiye yola devam eder'
Dikkat! Tüm vapur seferleri iptal
Türkiye için haddini aşan sözler!
Karamollaoğlu'ndan erken seçim açıklaması
Almanya'da camiye saldıran PKK, olayın görüntülerini yayınladı
Afrin'de sütyen içinde bomba düzeneği bulundu
Klavye kullanmak beyni köreltiyor mu işte cevabı...
'Hiçbir hanedanda III. Selim gibi müzisyen bir hükümdar olmamıştır'
İpek Açar Alper Kömürcü'den ayrıldı
Yorumlar