Yok artık! Vakumla dudak büyütüyorlar!

Güzellik sektörü gerçekten ilginç buluşlarla karşımıza çıkıyor. Vakumla dudak büyütme yöntemi şimdinin yeni trendlerinden. İlginç bir ürün ancak gerçekten tüketicisi çok fazla.

Yok artık! Vakumla dudak büyütüyorlar!

Güzellik ve kozmetik dünyasında yenilikler bitmiyor. Asla doymak bilmeyen bu sektörün son yeniliği elektronik vakumlu dudak büyütücü. "O da nesi?" diyenleri yazımıza davet ediyoruz. Kylie Jenner dudağı yarışını hatırlarsınız. Vakumla dudak büyütme işi ilk o zaman çıkmıştı. Basitçe küçük bir bardağı dudağınıza yerleştirip içindeki havayı içinize çekerek dudağınızı vakumladığınız bu yöntem kan akışını kesip bölgedeki damarların genişlemesine sebep olur.


Yok artık! Vakumla dudak büyütüyorlar!

Sonuç, şişkin dudaklar! Pek de sağlıklı görünmüyor değil mi? Kalıcı olmadığını söylememize gerek bile yok. Oluşabilecek morluklar, kızarıklıklar ve enfeksiyon riski de cabası. Doktorlar bu çılgınlığın durması için uyarılarda bulunsa da, pek dikkate alınmamış görünüyor.

Yok artık! Vakumla dudak büyütüyorlar!

Öyle ki, şimdi bu iş için elektronik bir vakum aleti bile var! Evet, bu elektronik vakum aleti ile kısa sürede dolgun dudaklara kavuşabiliyorsunuz.Yok artık! Vakumla dudak büyütüyorlar!

Dolgun dudaklar vaat eden bu ürünün çalışma prensibinin bardaktan pek farkı yok aslında.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro