Ünlülerin garip takıntıları

Ünlüler in de garip takıntıları ve batıl inançları var. Günde üç kere evi silip süpürün de var, pütürlü hiç bir şey yiyemeyen de..

Ünlülerin garip takıntıları

Tam bir hayvansever ve temizlik düşkünü olduğunu söyleyen Ezgi Mola, “Köpekler, kediler ve onların kılları, tüyleri. Titiz bir kadınım. Evi günde üç kere baştan aşağı süpürürüm. Bundan da zevk alırım” dedi.

Ünlülerin garip takıntıları

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel Hello dergisine takıntılarıyla ilgili bir açıklama yaptı. Ezgi Mola, 29 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 4 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Aydoğan Temel'den 2 yıl tiyatro eğitimi aldıktan sonra, kendisinin önderliğinde tiyatro kurdu ve Çürük Elma adında bir gençlik oyunuyla oyunculuk kariyerine başladı.

Ünlülerin garip takıntıları

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel Hello dergisine takıntılarıyla ilgili bir açıklama yaptı. ''Bergüzar Korel ise takıntılarınız varmı?'' sorusuna, hayatımı olumsuz etkileyen batıl inancım ya da takıntılarım yoktur. Yemek konusunda bazı komik takıntılarım vardır.

Ünlülerin garip takıntıları

Pütürlü hiçbir şey yiyemem mesela, pilava bayılırım, sütlaç ağzıma koymam. Herkes bilir; ben yemeğe geleceksem kimse dolmanın içine üzüm koymaz; çünkü tuzlunun içinde tatlı sevmem. Herkes çok eğlenir bu halimle. Denizdeki hiçbir canlıdan korkmam, diplerde dolanırım ama yosuna basamam. Böyle birbirini tutmayan dünya komiği takıntı adı altında alışkanlıklar diyelim.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro