Ünlü yıldızı seks kasediyle vurdular

Ünlü yıldızı seks kasediyle vurdular

İngiliz şarkıcı Adele’in seks kasedine ait olduğu iddia edilen görüntüler gündeme bomba gibi düştü.
İddiaya göre genç şarkıcının eski sevgilisi şarkı sözlerinde ayrılıklarından bahsetmesine kızıp, çektiği kasedi Fransız paparazzi Jean-Claude Elfassi’ye sattı.

Ünlü yıldızı seks kasediyle vurdular

Elfassi’nin internet sitesinden duyurduğu skandal, Fransa’da yayımlanan magazin dergisi Public’in son sayısında da yer buldu. Sayfalarında videodan görüntülere yer veren dergi, videonun bir arabanın arka koltuğunda çekildiğini öne sürdü.

Dergide yer alan görüntülerde genç şarkıcının yüzünün net bir şekilde görülmesi dikkat çekti.

Ünlü yıldızı seks kasediyle vurdular

Public, kasedin sızmasının Adele’in eski erkek arkadaşının intikamı olduğunu belirtti. Paparazzi Elfassi ise bir akıllı telefon aracılığıyla çekilen videoyu kısa süre içinde internet sitesinde yayınlayacağını açıkladı.

Ünlü yıldızı seks kasediyle vurdular

Olay üzerine Adele’in avukatlığını yapan Schillings hukuk bürosu bir açıklama yaptı. Schillings 3 milyondan fazla okuyucusu bulunan dergideki görüntüler için, “Adele yazıldığı gibi görüntülerdeki kişi değildir. Bu nedenle yasal işlem başlatacağız“ dedi.

Adele birkaç gün önce twitter hesabında, “Paparazzilerden nefret ediyorum” diye yazmıştı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro