Ünlü oyuncunun son hali görenleri şoke etti

Bir zamanların çocuk oyuncuları büyüyüp çok değiştiler. Değişimleri ile görenleri hayrete düşürüyor. İşte bir zamanların çocuk oyuncularının şimdi halleri.

Ünlü oyuncunun son hali görenleri şoke etti

Bir zamanlar oynadıkları dizi ve filmlerle hepimizin sevgisini kazanan çocuk yıldızlar tabi ki zamanlar büyüdüler ve birer yetişkin haline geldiler. Kimileri kariyerini hala televizyonda sürdürürken kimileri kendilerine bambaşka bir yol çizdiler. İşte bir dönem ekranları renklendiren çocuk yıldızların şimdiki halleri. Cennet Mahallesi dizisinin Aliş ve Ayşesini hatırlıyor musunuz?

Ünlü oyuncunun son hali görenleri şoke etti

Cennet Mahallesi dizisinin Aliş ve Ayşesini hatırlıyor musunuz? Seyit Karabulut ve Belemir Demirsoy çok büyüdüler çok değiştiler. Şimdilerde 24 yaşlarında olan bu iki genç Cennet Mahallesi dizisinden sonra başka bir yapımda rol almadı.

Ünlü oyuncunun son hali görenleri şoke etti

Bir zamanlar oynadıkları dizi ve filmlerle hepimizin sevgisini kazanan çocuk yıldızlar tabi ki zamanlar büyüdüler ve birer yetişkin haline geldiler. Kimileri kariyerini hala televizyonda sürdürürken kimileri kendilerine bambaşka bir yol çizdiler. İşte bir dönem ekranları renklendiren çocuk yıldızların şimdiki halleri. Peki Aşk-ı Memnu'nun Bülent'ini hatırlıyor musunuz?

Ünlü oyuncunun son hali görenleri şoke etti

Peki Aşk-ı Memnu'nun Bülent'ini hatırlıyor musunuz? Batuhan Karacakaya'da artık çok büyüdü değişti ve Diriliş Ertuğrul'da rol aldı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro