Ünlü isimlerin dövmeleri ve anlamları

Hangi ünlünün dövmesi, ne anlam taşıyor? İşte Wesley Sneijder'den Lionel Messi'ye, Barış Arduç'tan Hadise'ye ünlülerin dövmeleri ve anlamları...

Ünlü isimlerin dövmeleri ve anlamları

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Quaresma'nın vücudunda dövme yaptırmadığı yer yok gibi. Geçen yıl ensesine Beşiktaş'ın simgesi kartalın kanatlarını çizdirmiş, arasına da Portekizce, ''O seni kanatlarıyla koruyacak ve sen onların altında güvende olacaksın'' yazdırmıştı. Quaresma şimdi de Bebek’teki dövmecisinden Türk ve Portekiz bayraklarının karışımı bir figür tasarlamasını istemiş. Tasarımı beğenirse dövmesini yaptıracak.

Ünlü isimlerin dövmeleri ve anlamları

Neslihan Atagül, dudağının içine dövme yaptırdı. 24 yaşındaki oyuncu yeni dövmesinin fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Neslihan Atagül, dudağının içine yaptırdığı K harfi dövmesinin fotoğrafına geçen yaz evlendiği eşi Kadir Doğulu'yu etiketledi. Neslihan Atagül dövme fotoğrafının altına Sade'in Love Is Found (Aşk bulundu) şarkısının "ı know my eyes already like you" (Biliyorum gözlerim çoktan sevdi seni) sözünü yazdı.

Ünlü isimlerin dövmeleri ve anlamları

Yeni albümü için Los Angeles'ta çalışmalarına devam eden Gökhan Özen, kızları Ada ve Derin'in adını, kalbe en yakın yer olan sol kolunun üzerine dövme olarak yazdırdı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro