Tuğba Ekinci'den canlı yayında skandal çıkış: Türk erkeği sevdiği kadını döver

AHMET Kural'ın sevgilisi şarkıcı Sıla'yı dövmesine tek destek veren ünlü olarak ortaya çıkan ve hergün yaptığı açıklamalarla gündemde kendine yer bulmaya çalışan Tuğba Ekinci'den yeni bir skandal çıkış daha geldi. Tuğba Ekinci bu kez de katıldığı bir canlı yayında milyonların gözününü içine baka baka kadına şiddeti herkese kabul ettirmeye çalıştı ve "Türk erkeği sevdiği kadına el kaldırır" dedi.

Habertürk TV'de yayınlanan ve ‘Kadına yönelik şiddet' konulu Nedir Ne Değildir programına konuk olan Tuğba Ekinci'nin sözleri tartışmalara neden oldu. Gazeteci Mehmet Akif Ersoy'un moderatörlüğünü yaptığı programda konuşan Ekinci, kadına yönelik şiddet hakkında "Türk erkeği sevdiği kadına el kaldırır. Ben ilişkilerin tatlı sert olmasından yanayım" dedi. Ekinci, şöyle devam etti:

TÜRK KADINI NORMAL ADAMLA ANLAŞAMIYOR... Bu zihniyetle mücadele etmek şiddetle mücadele etmekten daha zor. Türk kadını normal adam ile anlaşamıyor. Hafif buluyor. Nerede kazak adam, bu daha erkek diyor. Türk kadını güzel adamları light buluyor. Bu beni koruyamaz diyor.

  • Medya 09 Kasım 2018 08:26
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Tuğba Ekinci'den canlı yayında skandal çıkış: Türk erkeği sevdiği kadını döver videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro