Travestiye yardıma giden polise büyük şok!

Adana’da sevgilisiyle kavga eden travestiye yardıma giden polis saldırıya uğradı. Başına sert bir cisimle aldığı darbe ile yaralanan polis hastaneye kaldırıldı. Polisi yaralayan İdil Şahin, 'Ben kimseye saldırmadım' dedi.

Travestiye yardıma giden polise büyük şok!

ADANA’da sevgilisiyle kavga eden travestiye yardıma giden polis saldırıya uğradı. Bir kadının yardıma ihtiyacı olduğu ihbarıyla olay yerine giden polislerden birisi yerde yatan kişinin yanına giderken İdil Şahin (31) isimli travesti eline aldığı sert bir cisim ile polis memuruna vurdu. Polis memuru başı aldığı darbe ile kanlar içerisinde yere yığıldı. Travesti ile sevgilisi kaçtı polisler kovaladı ve sonunda yakayı ele verince de herşeyi inkar ettiler.

Travestiye yardıma giden polise büyük şok!

Olay, Çukurova İlçesi Güzelyalı Mahallesi’nde meydana geldi. Polis ekipleri yardıma ihtiyacı olan bir kadın ihbarı aldı. Bunun üzerine olay yerine giden polis ekipleri, yerde yatan birini gördü. Bir polis memuru yerde yatan kişinin yanına yaklaştığı sırada, İdil Şahin (31) isimli travesti eline aldığı sert bir cisim ile polis memuruna vurdu.

Travestiye yardıma giden polise büyük şok!

Polis memuru başı aldığı darbe ile kanlar içerisinde yere yığıldı. Şahin, bu sırada tartıştığı sevgilisi Tayyar Demircioğlu (31) ile kaçmaya başladı. Bölgeye gelen çok sayıda polis ekipleri Şahin ile Demircioğlu’nu gözaltına aldı.

Travestiye yardıma giden polise büyük şok!

Yaralı polis memuru ise Adana Şehir Hastanesi kaldırılarak tedavi altına alındı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro