Survivor yeni bölüm tanıtımı yayınlandı! Tarihin en büyük ödülü

Survivor 2018'in 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 24 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelecek olan bölümde tarihinin en büyük ödülü için yarışmacılar kıyasıya bir mücadele verecekler.

KAZANAN TAKIM TÜRKİYE'YE GİDECEK! Survivor 2018'in en büyük ödülü... Türkiye ödülü için yarışmacılar çok heyecanlı. Tüm güçlerini bu yarış için saklıyorlar. Bu akşam oynanacak oyunda galip gelen taraf kim olacak merak konusu.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Survivor'da daha önce aralarında çok büyük bir kavganın yaşandığı Turabi ve Adem arasında haftalar sonra yeni bir kriz doğdu. Sembol oyunu sırasında kenardan takımdaki yarışmacı arkadaşına seslenen Nagihan'a Adem'den uyarı geldi ve 'Karışmasan daha iyi olur' dedi.

Bunun üzerine ise Nagihan Adem'e tepki gösterince ikili arasında tartışma yaşandı. O anlarda ise devreye Turabi girdi ve 'Nagihan'dan ben istedim sesi lazımdı bana' diye cevap verdi. Adem ise 'Sesi benim dikkatimi dağıttı. O benim sorunumda ben de sorunumu ona söyledim' sözleriyle Turabi'ye karşılık verdi.

EN SON KİM ELENDİ?  İlk dokunulmazlığı Gönüllüler takımı kaybetmiş, eleme adayı olarak da Yağmur Banda ve Birsen Bekgöz isimlerini vermişlerdi. İkinci dokunulmazlığı da Gönüllüler takımı kaybetmiş ve iki eleme adayı daha çıkarmak zorunda kalmışlardı. Gönüllüler takımında yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazmış ve yarışmacıların oyları sonucunda üçüncü ve dördüncü eleme adayları da Nagihan Karadere ve Damla Can olmuştu.

Toplu SMS oylaması sonuçlarına göre en düşük oyu alan Birsen Bekgöz, Survivor 2018'de son elenen isim oldu ve Survivor'a veda etti.

  • Medya 24 Mayıs 2018 09:21
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Survivor yeni bölüm tanıtımı yayınlandı! Tarihin en büyük ödülü videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • buradan bakınca 24 Mayıs 2018 09:56 görünüşe göre ümitin sinirliliğinden anlaşılan gönüllüler kazanacak...

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro