Survivor Türkiye Yunanistan oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarını sevilen yarışma programı Survivor'da bu akşam bir ilk yaşanıyor. Acun Ilıcalı'nın sunduğu program bugün büyük nefes kesti.

Survivor Türkiye Yunanistan oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarını sevilen yarışma programı Survivor'da bu akşam bir ilk yaşanıyor. Acun Ilıcalı'nın sunduğu programda nefes kesen mücadelede ilk turu Türkiye 10-7kazandı

Ilıcalı'nın bu oyunu açıklamasının ardından Furkan, "işte bu abi, en istediğim en sevdiğim. Ey şanlı ordu ey şanlı asker" diyerek duygularını ifade etti.

Survivor Türkiye Yunanistan oyununu kim kazandı?

Acun Ilıcalı'nın sunduğu program bugün büyük nefes kesecek. Survivor Türkiye Yunanistan yarışması ilk kez Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleşecek. İki takımın arasında oynanan ilk mücadele ise yayınlandı. Survivor Türkiye Yunanistan oyununu kim kazandı? Survivor Yunanistan yarışmacıları kim? Bu başlıkm altında bulunan haberimizden tüm detaylara erişebilirsiniz. İşte Survivor Yunanistan yarışmacıları...

Survivor Türkiye Yunanistan oyununu kim kazandı?

Adem ise Yunan boksörlerle mücadele ettiğini söyleyerek "Atina'ya da gittim. Güzel bir mücadele olur. Hep aynı adamlarla yarışmaktan sıkıldık. Farklı insanlarla yarışmak güzel olur" dedi.

Ilıcalı son olarak ise şu sözleri dile getirdi: "Gerilim dönemi geçti artık. Dostluk durumu yaşanıyor iki ülke arasında. Bizim bu oyundaki amacımız iki ülkenin birbirine yakınlaşmasıdır. Kazanan takımın toplu olarak (Ünlüler-gönüllüler) ödüle sahip olacak. Oyun ise perşembe günü oynanacak."

Survivor Türkiye Yunanistan oyununu kim kazandı?

Acun Ilıcalı son olarak Instagram hesabından iki ülkenin yarışmacıları arasındaki oyunun ödülü ile ilgili ipucu verdi. Ilıcalı Instagram hesabından Fedon ile paylaştığı fotoğrafın altına; " Dominik'te Fedon rüzgarı :) Bu kez Türk Survivorlar ve Yunan Survivorlar yarışacak, kazanan ekip Fedon'un şarkılarıyla eğlenceli bir akşam geçirecek..." notu düştü.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro