Star Wars'un yeni filmi için spoiler verdi!

'Star Wars VII: The Force Awakens' (Yıldız Savaşları VII: Güç Uyanıyor) filmi ile ilgili spoiler veren ABD'li oyuncu Harrison Ford, Twitter'dan sinemaseverlerin sorularını da yanıtladı.

Gişe rekorları kırması beklenen yeni Star Wars filmi 'Güç Uyanıyor'un 17 Aralık'ta vizyona girecek. Filmin fanatiklerinin büyük bir heyecanla beklediği büyük gün öncesi, Han Solo rolündeki Harrison Ford filmle ilgili çok merak edilen soruları yanıtlaması için Twitter'da bir soru-cevap etkinliğine katıldı.

Star Wars'un soru-cevap etkinliğine katılan fanlardan biri, Harrison Ford'a filmdeki favori sahnesini sordu. Ford ise tüm samimiyetiyle şu yanıtı verdi: 'Rey ve Kilo Ren'in ışın kılıçlarıyla yaptıkları kılıç savaşı sahnesi. Görsel olarak olağanüstü bir hikâye anlatıyor.'

Ford'u bu yanıtı üzerine sosyal medyada Star Wars fanları arasında deyim yerindeyse kıyamet koptu.Zira, 'Güç Uyanıyor'un şu ana kadar yayınlanan fragmanlarının hiçbirinde Rey karakterinin ışın kılıcıyla düelloya girdiğine ilişkin bir tüyo yoktu.

Bu arada, Ford'un bazı kelimeleri yanlış telaffuz etmesi de epey eleştiri aldı. Çünkü Ford, Adam Driver'ın canlandırdığı 'Kylo Ren' karakterinin adını yanlış söylemiş,'Kilo Ren' demişti.

  • Kültür-Sanat 07 Aralık 2015 16:10
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Star Wars'un yeni filmi için spoiler verdi! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro