Sinem Kobal ve Bergüzar Korel'den iddialara yanıt

Sinem Kobal eşi Kenan İmirzalıoğlu ile çok yakıştırılan Bergüzar Korel'i sosyal medyadan sildiği iddia edilmişti. Ancak daha sonra Sinel Kobal ve Bergüzar Korel, birlikte çekildikleri fotoğrafları Instagram'dan paylaşarak iddiaların asılsız olduğunu söylediler.

Sinem Kobal ve Bergüzar Korel'den iddialara yanıt

Mayıs 2016'da Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen Sinem Kobal'ın Bergüzar Korel kıskançlığının ilk olarak bir galada ortaya çıktığı Kobal'ın Korel'le karşılaşmamak için kırmızı halıdan güzel oyuncunun ayrılmasını beklediği söylenmişti. Ayrıca Karadayı dizisinde birlikte rol alan Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel adına açılan fan sayfalarının da Sinem Kobal'ı çok rahatsız ettiği ve bu sayfaları engellediği de magazin gündemindeki iddialar arasındaydı.

Sinem Kobal ve Bergüzar Korel'den iddialara yanıt

Ancak daha sonra Sinel Kobal ve Bergüzar Korel, birlikte çekildikleri fotoğrafları Instagram'dan paylaşarak iddiaların asılsız olduğunu göstermiş oldular. Sinem Kobal Instagram hesabından "Ciddiye almadık ama yine de bu da burda dursun berguzum" notuyla paylaştığı bu fotoğrafla magazin gündeminde dillendirilen iddiaların asılsız olduğunu göstermiş oldu.

Sinem Kobal ve Bergüzar Korel'den iddialara yanıt

Bergüzar Korel'de "Arkadaşlar değerlidir. Sinem de benim için değerlidir. Haberler hayal ürünüdür notuyla aynı fotoğrafı paylaştı...

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro